Není povoleno kopírování obrázků z tohoto webu. Copying images from this website is not allowed.
Menu

Šátky

PLNÉ ZAKÁZKOVÉ TKANÍ ŠÁTKU NA NOŠENÍ DĚTÍ:

Moje pravidla:

 1. Můžete si vybrat vše, osnovu i útek.
 2. Nedělám gradace barev, nebo míchání barev s malými pruhy se spoustou barev. Dělám jednu, možná dvě barvy v osnově. Maximálně s dvěma velkými pruhy.
 3. Také v útku používám pouze jednu nebo dvě barvy. Více ne.
 4. V útku, si můžete vybrat spoustu variací přízí.
 5. Specializuji se na náročné a složité vzory. A mnoho z nich je můj vlastní vzor. Proto budete možná mít originální, jedinečný šátek;-)
 6. Tkám jen jeden šátek z jedné osnovy. Někdy tkám jen jeden krátký šátek a jeden RS, ale je to výjimečná situace. Líbí se mi vzácné, jedinečné šátky;-)
 7. Když použiji nějaký vzor, nikdy už jej nepoužiji znovu. (To je moje nejdůležitější pravidlo!)

Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím, pošlete mi email

Podmínky zakázkového tkaní / Podmínky prodeje

Obecné podmínky

Klient si může zvolit kolik šátků či ring slingů z dané osnovy bude. Pokud si klient přeje, aby z jeho osnovy byl pouze jeho šátek(y). Je to nutné dát předem vědět ! Jinak bude BLooM se zbytkem osnovy nakládat podle vlastního uvážení.

BLooM se zavazuje, že zákazníkovi dodá zakoupené zboží vyobrazené na těchto stránkách, nebo dohodnuté na zakázku.

O postupu tkaní na zakázku bude vždy informován jednak slovně, ale i přiloženými fotografiemi. Jiné pojetí barev je možné, ke zkreslení může dojít různou světelnou intenzitou nebo také různým nastavením rozlišení nebo nastavením barev vašeho monitoru. Za toto zkreslení nebere BLooM zodpovědnost.

BLooM si vyhrazuje právo, ve vážných případech, zrušit objednávku. Zákazník bude o této skutečnosti neprodleně informován.

Ceník

Cena za metr – 100% egyptská bavlna v keprové či plátnové vazbě – 1800 Kč/metr.
V případě složitých vzorů a více barev než tři základní v osnově, bude připočítán příplatek dle dohody. Ceny taktéž záleží na složitosti a bude případně domluveno předem.

Příměsové šátky jsou na přání a cena bude stanovena podle typu příměsi, složitosti barev a vzoru v šátku.

Pokud není uvedeno jinak, je minimální šířka šátku 70cm.

Platby

Po umístění osnovy na stav – záloha 50% z konečné ceny podle objednané délky. Zbývající částka je splatná po dokončení šátku před posláním zakázky. V případě nezaplacení dohodnuté zálohy anebo doplatku do 72h od podání výzvy k zaplacení propadá zakázka BLooM a budou veškeré položky zakázky prodány.
Jakékoli zbylé šátky vytvořené z dané osnovy využije BLooM jak uzná za vhodné.

Pokud nedojde k řádné platbě anebo zákazník přeruší kontakt na dobu delší než 14 dní, budou veškeré položky zakázky prodány.

V případě platby za hotové šátky (ne zakázkové tkaní) je doba splatnosti 72 hodin. Platba proběhne v českých korunách na bankovní účet (pro české klienty).

Zaslání zboží

Zásilky jsou posílány Českou poštou podle jejich ceníku jako Balík do ruky. Není požadováno balné.

Do destinací, do kterých Česká pošta nenabízí možnost zaslání pojištěné zásilky, bohužel nebude BLooM moci zásilku poslat.

BLooM nenese finanční zodpovědnost za jakékoli celní náklady spojené s příchodem zásilky do země určení. Tyto náklady hradí zákazník.

Zákazník bere na vědomí, že BLooM se nachází v České republice. Veškeré zásilky odchází pojištěné a s možností sledování.

Uvést nižší hodnotu balíčku v celním prohlášení je nelegální a tudíž není možné. Veškeré náklady spojené s posláním jsou nevratné, stejně jako náklady spojené s vrácením zboží, pokud není předem ujednáno jinak.

Vrácení zboží / Reklamace zboží

Zboží zakoupené z přímého prodeje či aukce je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení.

U zboží vyrobeného na zakázku (popř. zboží upraveného podle přání nakupujícího nebo pro jeho osobu) má nakupující právo do 14 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy a to pouze v případě, že po dohodě obou stran nezačal prodávající pracovat na realizaci objednávky.

V případě obdržení zboží na zakázku nelze zboží vracet bez udání důvodu. Takové zboží může nakupující pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje-li jiné vady.

BLooM neakceptuje vracení zboží z důvodů vlastností daných příměsí. Veškeré informace o příměsi jsou podané včas před koupí, proto prosím zvažte, zda daný šátek z určitým typem příměsi budete opravdu chtít. Vlna může někoho kousat, konopí může někoho škrábat, len bývá tuhý, mercerovaná bavlna bývá lesklá.

Náklady spojené s vrácením zboží platí zákazník. BLooM si vyhrazuje právo toto zboží znovu prodat. Vracení zboží, proplácení peněz, či opravy budou akceptovány po předložení dokladu o koupi do 30 dnů.

O jakémkoliv vrácení zboží je nutné BLooM předem informovat.

Zboží pří posílání zpět musí být v původním stavu, kompletní, nepoškozené, neprané a nepoužívané. Zboží placené předem na účet pošlete na mou adresu jako doporučenou zásilku pojištěnou na 10 000 Kč.

Po přijetí zásilky a po kontrole nepoškozenosti zboží a jeho součástí, vám budou peníze odeslány bankovním převodem na váš účet.

Záruka

Záruka na zboží trvá 2 roky. Je však nutné, aby bylo o šátek správně pečováno podle pokynů.

Na reklamaci nebude přijato zejména zboží, které bylo:

 • poškozeno živly jako je voda, oheň, blesk nebo jiný elektrický výboj.
 • mechanicky poškozené (roztržené, proříznuté, propálené atd.).
 • bez doložení původu nákupu nebo platného dokladu ( faktury)
 • poškozené nesprávným použitím nebo nadměrným zatěžováním poškozené nesprávnou údržbou – zplstnatění, použití bělidla, čističe, odbarvovače.